REZULTATI 2021.

logo vss
Izborna regata za sastav juniorske i kadetske reprezentacije za nastup na Balkanskom šampiontu i Evropskom juniorskom prvenstvu
Srebrno jezero (Srbija), 24. avgust
logo vss
5. kolo Omladinske lige Srbije
Zrenjanin (Srbija), 14. avgust
logo vss
4. kolo Omladinske lige Srbije
Palić (Srbija), 24. jul
logo vss 
Vojvodina Open
Palić (Srbija), 3.-4. jul
Rezultati kvalfikacija, 1. dan, Rezultati finala, 1. dan
Rezultati kvalfikacija, 2. dan, Rezultati finala, 2. dan
Plasman po bodovima, Bodovi - statistika,
Plasman po medaljama, Plasman po zlatnim medaljama
Medalje - statistika
logo vss
Izborna regata za U23 reprezentaciju
Srebrno jezero (Srbija), 23. jun
Rezultati Izborne regate
logo vss
Trka četveraca i osmeraca - Big Boat Races Palic 2021
Palić (Srbija), 19. jun 2021.
 logo vss
3. kolo Omladinske lige Srbije
Čurug (Srbija), 12. jun
Rezultati kvalifikacionih trka 3. kola Omladinske lige Srbije
Rezultati finalnih B trka 3. kola Omladinske lige Srbije
Rezultati finalnih A trka 3. kola Omladinske lige Srbije
Bodovna lista po klubovima 3. kola Omladinske lige Srbije
Osvojene medalje po klubovima u 3. kolu Omladinske lige Srbije
Bodovi pioniri - 3. kolo Omladinske lige Srbije
Bodovi kadeti - 3. kolo Omladinske lige Srbije
Bodovi pioniri total posle 3. kola Omladinske lige Srbije
logo VSS
3. Kup Srbije
Palić (Srbija), 29. maj
Rezultati kvalifikacionih trka 3. Kupa Srbije
Rezultati finalnih trka 3. Kupa Srbije
Bodovna lista po klubovima 3. Kupa Srbije
Osvojene medalje po klubovima 3. Kupa Srbije
logo vss 
2. regata Kupa Srbije i 2. kolo Omladinske lige Srbije
Beograd (Srbija), 8. maj
Rezultati kvalifikacionih trka 2. Kupa i 2. OLS
Rezultati finalnih trka 2. Kupa i 2. OLS
Bodovna lista po klubovima 2. Kupa i 2. OLS
Osvojene medalje po klubovima 2 Kupa i 2. OLS
Bodovi pioniri - 2. kolo Omladinske lige Srbije
Bodovi kadeti - 2. regata Kupa Srbije
Bodovi juniori - 2. Kup i 2. OLS
Bodovi seniori - 2. Kup i 2 OLS
Bodovi pioniri total posle 2. kola Omladinske lige Srbije
Bodovi kadeti total posle 2. regate Kupa Srbije
Bodovi juniori total posle 2. Kupa i 2. OLS
Bodovi seniori total posle 2. Kupa i 2. OLS
Bodovna lista po klubovima total posle 2. Kupa i 2. OLS
Beogradska internacionalna regata "Trofej Beograda"
Beograd (Srbija), 17.-18. april
Rezultati kvalifikacija - 17. april, Rezultati finala - 17. april
Rezultati kvalifikacija - 18. april,
 Rezultati finala - 18. april
Konačna tabela - bodovi,
 Rezultati - osvojene medalje
logo vss
1. regata Kupa Srbije i 1. kolo Omladinske lige Srbije
Beograd (Srbija), 3. april
Rezultati - kvalifikacije, Rezultati - finala
Rezultati - pioniri, Rezultati - kadeti, Rezultati - juniori
Rezultati - seniori, Bodovna lista, Medalje
logo vss
Savezni test trening
Beograd (Srbija), 27.-28. mart
Rezultati - 27. martRezultati - 28. mart
logo vss
Test za juniore i juniorke
Beograd (Srbija), 6.-7. mart
Rezultati - 6. mart, Rezultati - 7. mart 
logo vss
Izborne trke za reprezentaciju seniora A
Atina (Grčka), 26. februar
Rezultati 2- SM pre podne, Rezultati 1x SM pre podne
Rezultati 2- SM popodne, Rezultati 1x SM popodne
logo vss
Prvenstvo Srbije na ergometrima
Srbija, 30. januar
Rezultati sa bodovimaBodovi po klubovima
logo vss

 

Rezultati kvalifikacionih trka 5. kola Omladinske lige Srbije

Rezultati finalnih trka 5. kola Omladinske lige Srbije

Bodovna lista po klubovima 5. kola Omladinske lige Srbije

Osvojene medalje po klubovima u 5. kolu Omladinske lige Srbije

Bodovi pioniri - 5. kolo Omladinske lige Srbije

Bodovi kadeti - 5. kolo Omladinske lige Srbije

Bodovi pioniri total posle 5. kola Omladinske lige Srbije