BRONZANE MEDALJE

SEZONA 2017

Evropsko prvenstvo za seniore u Račicama, Češka

M2-

Viktor Pivač
Martin Mačković

TRENER
: Lazo Pivač

Evropsko prvenstvo za seniore u Račicama, Češka

M2-

Miloš Vasić
Nenad Beđik

TRENER
: Nebojša Ilić

Svetski kup u Beogradu, Srbija

M1x

Marko Marjanović
TRENER: Nebojša Ilić

SEZONA 2015

Svetsko prvenstvo za seniore u Ožibeleu, Fracuska

M2-

Miloš Vasić
Nenad Beđik

TRENER
: Nebojša Ilić

M2+

Viktor Pivač
Martin Mačković
kormilar Luka Mladenović
TRENER
: Aleksandar Ivković

M1x

Miloš Stanojević

 

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Plovdivu, Bugarska

BM2-

Viktor Pivač
Martin Mačković
TRENER: Aleksandar Ivković

III Svetski kup u Lucernu, Švacarska

M2-

Miloš Vasić
Nenad Beđik
TRENERI: Nebojša Ilić

Evropsko prvenstvo za senore u Poznanju, Poljska

M2-

Miloš Vasić
Nenad Beđik
TRENERI: Nebojša Ilić

Evropsko prvenstvo za juniore u Račicama, Češka

JM4-

Nikola Cvijetić
Lazar Lazović
Marko Ristić
Zoran Rajić
TRENER: Aleksandar Smiljanić

Svetski kup na Bledu, Slovenija

M4-

Veselin Savić
Dušan Bogičević
Nikola Stojić
Radoje Đerić
TRENERI: Nebojša Ilić / Oleksandr Fedotov

SEZONA 2014

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Varezeu, Italija

BM2-

Viktor Pivač
Martin Mačković
TRENER: Aleksandar Ivković

Svetski kup u Lucernu, Švajcarska

M2-

Dušan Bogičević
Veselin Savić
TRENERDejan Guslov

EP za juniore u Hazevinkelu, Belgija

JM4+

Nikola Cvijetić
Dušan Slavnić
Miloš Milićević
Nemanja Lečić
kormilar Mateja Jošić 
TRENERDušan Kovačević

SEZONA 2013

SP za juniore u Trakaiju, Litvanija

JM8+

Aleksa Stanković
Ljubomir Gavrić
Martin Mačković
Viktor Pivač
Nikola Kekić
Uroš Marinković
Bojan Došljak
Nikola Selaković
kormilar Mateja Jošić
TRENERI: Dušan Kovačević
Lazo Pivač
Aleksandar Ivković
Aleksandar Smiljanić
Srđan Jovanović
Tomislav Zvekanović 

SP za seniore do 23 godine u Otenšajmu, Austrija

BM2-

Miloš Vasić
Radoje Đerić
TRENER: Oleksandr Fedotov 

EP za juniore u Minsku, Belorusija

JM2-

Igor Lončarević
Aleksandar Beđik
TRENER: Aleksandar Ivković 

SEZONA 2012

EP za seniore u Varezeu, Italija

M4-

Miloš Vasić
Radoje Đerić
Miljan Vuković
Goran Jagar
TRENERI: Nebojša Ilić / Oleksandr Fedotov 

M2-

Nikola Stojić
Nenad Beđik
TRENER: Nebojša Ilić 

LM4-

Nikola Selaković
Miloš Stanojević
Nenad Babović
Miloš Tomić
TRENER: Dejan Guslov 

SP za juniore u Plovdivu, Bugarska

JM2-

Igor Lončarević
Andrija Šljukić
TRENER: Aleksandar Ivković 

JM4+

Bojan Došljak
Aleksandar Marinkovski
Aleksandar Beđik
Aleksa Stanković
kormilar Mateja Jošić
TRENER: Saša Mimić 

SEZONA 2011

EP za seniore u Plovdivu, Bugarska

M2-

Nikola Stojić
Jovan Popović
TRENER: Nebojša Ilić 

LM4-

Miloš Tomić
Miloš Stanojević
Nenad Babović
Nemanja Nešić
TRENER: Dejan Guslov
 

SEZONA 2010

EP za seniore u Montemoru o Velju, Portugal

M2-

Nikola Stojić
Marko Marjanović
TRENER: Nebojša Ilić
 

SEZONA 2009

SP za seniore u Poznanju, Poljska

LM2-

Miloš Tomić
Nenad Babović
TRENER: Nebojša Ilić
 

EP za seniore u Brestu, Belorusija

M2x

Marko Marjanović
Dušan Bogičević
TRENER: Oleksandr Fedotov
 

LM4-

Nemanja Nešić
Miloš Stanojević
Nenad Babović
Miloš Tomić
TRENER: Dejan Guslov

SP za seniore do 23 godine u Račicama, Češka

BM2-

Ivan Ostojić
Aleksandar Radović
TRENER: Dejan Guslov

SEZONA 2008

SP za juniore i seniore u neolimpijskim disciplinama u Otenshajmu, Austrija

LM2-

Miloš Tomić
Goran Nedeljković
TRENER: Dejan Guslov

SEZONA 2004

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Poznanju, Poljska

BW1

Iva Obradović
TRENER: Petar Ibročić

SP za juniore u Banjolesu, Španija

JM1x

Milan Uzunović
TRENER: Oleksandr Fedotov 

SEZONA 2003

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Beogradu, SCG

BM4+

Marko Knežević
Ivan Smiljanić
Nenad Uzunović
Čedomir Nikitović
kormilar Đorđe Ilić
TRENER: Nebojša Ilić

SEZONA 2002

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Đenovi, Italija

BLM2-

Goran Nedeljković
Miloš Tomić
TRENER: Dejan Guslov

SEZONA 2001

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Lincu, Austrija

BM4+

Bojan Mandarić
Marko Vuković
Marko Petrović
Dušan Nikolić
kormilar Stefan Kondić
TRENER: Dušan Kovačević

SEZONA 2000

SP za juniore i seniore u neolimpijskim disciplinama u Zagrebu, Hrvatska

JM2+

Dušan Nikolić
Nemanja Nedeljković
kormilar Jovan Jovanović
TRENER: Dušan Kovačević 

SEZONA 1998

SP za seniore u Kelnu, Nemačka

M2-

Nikola Stojić
Đorđe Višacki
TRENER: Nebojša Ilić

SEZONA 1991

SP za seniore do 23 godine u Naru, Italija

BM4+

Predrag Jovanović
Vladimir Antić
Bojan Jeremić
Vladimir Ristić
kormilar Dušan Bunčić
TRENER: Nebojša Ilić

SEZONA 1984

Olimpijske igre u Los Anđelesu, SAD

M2x

Zoran Pančić
Mile Stanulov
TRENER: Srboljub Saratlić

SEZONA 1978

SP u Karapiru, Novi Zeland

M1x

Mile Stanulov
TRENER: Veselin Vučićević

SEZONA 1966

SP na Bledu, SFRJ

M4+

Frane Kazija, Ivo Juginović, Predrag Savić (Partizan), Bora Ercegović, kormilar Ljubo Curović
TRENER: Luka Marasović

SEZONA 1953

EP u Kopenhagenu, Danska

M2x

Dragutin Petrovečki, Milan Korošec