SREBRNE MEDALJE

SEZONA 2016

Evropsko prvenstvo za juniore u Trakaiju, Litvanija

JM4+

Vuk Mladenović
Veselin Tričković
Vanja Obradović
Damjan Lazić
kormilar Luka Mladenović 
TRENERI: Goran Todorović i Aleksandar Ivković

Kvalifikaciona regata za Olimpijske igre u Rio de Žaneiru u Lucernu, Švajcarska

M2x

Marko Marjanović
Andrija Šljukić
TRENER: Aleksandar Ivković

SEZONA 2015

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Plovdivu, Bugarska

BM1x

Andrija Šljukić
TRENER: Aleksandar Ivković

Svetski kup u Lucernu, Švajcarska

LM1x

Miloš Stanojević
TRENER: Oleksandr Fedotov 

Svetski kup na Bledu, Slovenija

M2x

Marko Marjanović
Aleksandar Filipović
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 2013

SP za juniore u Trakaiju, Litvanija

JM1x

Andrija Šljukić
TRENER: Aleksandar Ivković 

EP za juniore u Minsku, Belorusija

JM2x

Andrija Šljukić
Bojan Došljak
TRENER: Aleksandar Ivković 

SEZONA 2012

EP za seniore u Varezeu, Italija

W1x

Iva Obradović
TRENER: Aleksandar Ivković 

SEZONA 2011

EP za seniore u Plovdivu, Bugarska

M2x

Marko Marjanović
Dušan Bogićević
TRENER: Dejan Guslov

W2x

Iva Obradović
Ivana Filipović
TRENER: Nebojša Ilić 

EP za juniore u Krušvicama, Poljska

JM2-

Nikola Simović
Vuk Matović
TRENER: Aleksandar Ivković 

SEZONA 2009

EP za seniore u Brestu, Belorusija

M2-

Goran Jagar
Nikola Stojić
TRENER: Nebojša Ilić 

SEZONA 2008

EP za seniore u Atini, Grčka

M2-

Goran Jagar
Nikola Stojić
TRENER: Nebojša Ilić

LM4-

Veljko Urošević
Nenad Babović
Goran Nedeljković
Miloš Tomić
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 2007

SP za seniore u Minhenu, Nemačka

M4+

Marko Marjanović
Jovan Popović
Goran Jagar
Nikola Stojić
kormilar Saša Mimić
TRENER: Nebojša Ilić 

EP za seniore u Poznanju, Poljska

LM4-

Veljko Urošević
Nenad Babović
Goran Nedeljković
Miloš Tomić
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 2006

SP za seniore do 23 godine u Hazevinkelu, Belgija

BW1x

Iva Obradović
TRENER: Saša Mimić 

BM2-

Marko Marjanović
Jovan Popović
TRENER: Oleksand Fedotov 

SP za juniore u Amsterdamu, Holandija

JM2-

Ivan Ostojić
Aleksandar Radović
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 2002

Svetsko prvenstvo za seniore do 23 godine u Đenovi, Italija

BM4-

Marko Knežević
Ivan Smiljanić
Filip Filipić
Čedomir Nikitović
kormilar Đorđe Ilić
TRENER: Nebojša Ilić

SP za juniore u Trakai, Litvanija

JM2+

Vladimir Paunović
Goran Jagar
kormilar Đorđe Ilić
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 2001

SP za seniore u Lucernu, Švajcarska

M2-

Nikola Stojić
Đorđe Višacki
TRENER: Nebojša Ilić

Svetski kup u Beču, Austrija

M2-

Nikola Stojić
Đorđe Višacki
TRENER: Nebojša Ilić

SEZONA 1999

SP za juniore u Plovdivu, Bugarska

JM2x

Goran Nedeljković
Ivan Smiljanić
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 1997

SP za juniore u Hazevinkelu, Belgija

JM1x

Boban Ranković
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 1996

SP za juniore u Glazgovu, Škotska

JM2x

Boban Ranković
Miloš Vujanić
TRENER: Dejan Guslov 

SEZONA 1991

SP za juniore u Banjolesu, Španija

JW1x

Ružica Karajović
TRENER: Mića Lončarević 

SEZONA 1989

SP za juniore u Segedinu, Mađarska

JM4+

Vladimir Antić
Predrag Jovanović
Aleksandar Ristić
Danko Đunić Junior
kormilar Dušan Bunčić
TRENER: Dušan Kovačević 

SEZONA 1980

Olimpijske igre u Moskvi, SSSR

M2x

Zoran Pančić
Mile Stanulov
TRENER: Srboljub Saratlić